Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,0 €)
  • Zobrazit

Vyzkoušené vláčecí nástrahy

V sekci vyzkoušené rybářské nástrahy naleznete pouze námi testované nástrahy, které chytají ryby a ne rybáře. U všech nástrah 100% ručíme za jejich účinnost a vysoký poměr cena/výkon. Veškeré tyto rybářské nástrahy sami používáme. Netvrdíme, že to jsou jediné nástrahy, které fungují. V šikovných rukách vás ale rozhodně nezklamou. Kategorie vyzkoušené nástrahy bude průběžně doplňována.

Třídit dle

Hunter Ghost wobler
 

Hunter Ghost wobler

Hunter Ghost je další skvělý bolenový wobler. Bolenový speciál Hunter Ghost se objevil na trhu v roce 2015 a okamžitě uchvátil svými úlovky bolenů.
Hunter Soul wobler
 

Hunter Soul wobler

Wobler Hunter Soul je unikátní wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Soul je tak trochu jiný bolenový speciál.
Salmo Thrill wobler
 

Salmo Thrill wobler

Wobler Salmo Thrill barvy je speciální 7 cm wobler určený k lovu bolenů. Salmo Thrill je při správném vedení naprostým šlágrem při bolenové přívlači. S univerzálnější 7 cm verzí Salmo Thrill doporučujeme začít.
 185  (7,4 €)
Hunter Spirit wobler
 

Hunter Spirit wobler

Wobler Hunter Spirit je speciální wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Spirit pomohl vyhrát mnoho bolenových závodů.
 180  (7,2 €)
Gloog Kalipso 8 cm
 

Gloog Kalipso 8 cm

Gloog Kalipso barvy je vyzkoušený wobler, jehož největší výhodou je neokoukanost a příznivá cena. Gloog Kalipso se hodí na lov všech dravců středních a velkých velikostí (včetně candátů a parem).
 135  (5,4 €)
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Radek Filip, U křížku 12, Praha 4, 140 00

JavaScript musí být povolen