Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,0 €)
  • Zobrazit

Rybářský průvodce

Rybaření s průvodcem na českých vodách

Fishing guide czech republic
 
Nabízíme rybaření s průvodcem na českých vodách. Většinou vás bude provádět šéfredaktor rybářského časopisu Kajman Radek Filip. Průvodcované rybaření máme připravené pro příznivce všech rybolovných technik (přívlač, kaprařina, muškaření, feeder, plavaná, lov na dírkách atd.), začínající rybáře i pokročilé. Můžeme vás vzít na revíry jak v okolí Prahy, tak na ty nejlepší vody po celé České republice. Zajistíme rybaření s průvodcem na jeden den či delší expedici dle vašich přání. Radkova nabídka termínů je limitována, proto si rezervujte svoji rybářskou výpravu s co největším předstihem. 
 
Lov na dírkách s rybářským průvodcem
Lov ryb na dírkách je v Česku čím dál tím populárnější. Dírkařská sezóna je sice krátká, ale nabídka revírů, kde se dá lovit pod ledem je po celé republice velmi široká. Ty nejlepší vody k lovu ryb pod ledem se nacházejí již pár kilometrů od Prahy. Pod ledem se můžeme vydat na lov pstruhů duhových, sivenů, okounů, štik, plotic a dalších ryb. Vydejte se s námi na ledové dobrodružství. Klikněte pro více informací

Lov na dírkách s rybářským průvodcem
 
Lov kaprů s rybářským průvodcem
Kaprařina je v Česku nejpopulárnější rybolovnou technikou. Tomu odpovídá i velká nabídka revírů výborně zarybněných kapry. Na jeden ze zajímavých vás při kaprařině s průvodcem vezmeme. Úlovek kapra nad 10 kg by nemusel být nereálný.

carp fishing guide czech republic
 
Lov štik s rybářským průvodcem
Víte, že se v České republice ulovila jedna z největších štik na světě? Štika měřila 137 cm a vážila 27,2 kg! Přestože při průvodcování uděláme maximum, tak tento rekord bude těžké překonat. Vezmeme vás ale na revíry, kde plavou zubaté nad metr délky.

Fishing guide czech republic pike
 
Lov přívlačí s rybářským průvodcem
České vody jsou plné dravců a my vás rádi vezmeme na zajímavá místa k lovu sumců, bolenů, štik, okounů, tloušťů, jelců jesenů, pstruhů nebo třeba parem. Záleží jenom na tom, jaké ryby si budete přát lovit a zda bude zrovna vhodná sezóna k jejich lovu. 

Lov přívlačí s rybářským průvodcem
 
Lov muškařením s rybářským průvodcem
Můžeme vás vzít rybařit na jedny z posledních českých rájů k lovu lipanů, což je ryba, která u nás velmi ubývá. Lipani jsou ale na některých revírech stále ulovitelní jak na suchou tak mokrou mušku a to v zajímavých velikostech. Pokud si to budete přát, tak vás odvezeme i do říše tůní a proudů, kde se chytají divocí pstruzi obecní "potoční". Lovit s námi ale můžete i pstruhy duhové na stojatých vodách.

Fly fishing guide czech republic
 
Lov parem s rybářským průvodcem
K parmě mají čeští rybáři zvláštní vztah. Na mnoha řekách je ale velmi vzácná. My vás vezmeme na ty, kde je úlovek parmy velmi reálný.

Fishing guide czech republic barbel
 
Rybaření pro začátečníky
Zajistíme kurz pro děti začínající s rybařením, nebo pro dospělé rybáře, kteří se rozhodli začít chytat ryby ve vyšším věku. Víme, že snaha proniknout do tajů rybaření o samotě není jednoduchá. Rybářský den vám sestavíme tak, aby si ho užilo jak dítě, tak vytížený manažer. Úlovek je v teplé části roku takřka garantován.

Rybaření s rybářským průvodcem Rybaření s rybářským průvodcem

Rybaření šité na míru
Sdělte nám svoje představy a my vám sestavíme rybářskou expedici dle vašich představ. Splníme i taková přání jako "chtěl bych si chytit jakoukoli rybu".  
 
Naše služby:
- Zajistíme vám rybářský lístek a povolenku. Turisty ze zahraničí upozorňujeme, že zařízení povolenky není na svazové vody úplně jednoduché. Rádi ji ale zajistíme i pro rybáře, kteří přicestují do Česka a potřebují rybářskou povolenku, ale nemají zájem o naše průvodcovství.
- Vezmeme vás na ta nejlepší lovná místa v České republice.
- Pokud nebudete proti, budeme s vámi celou dobu rybařit a neustále se vás snažit dostat k aktivním rybám.
- Na požádání můžeme zajistit rybářské vybavení a návnady či nástrahy. 
- Vyzvedneme vás v hotelu, na letišti v Praze, nebo na jiném ujednaném místě.
- Jídlo a pití není součástí služeb, ale rádi vás vezmeme do levné restaurace, nebo občerstvení zajistíme.
- Připravíme pro vás foto prezentaci dokumentující zajímavé zážitky z našeho společného rybolovu.
- Komunikace v cizích jazycích
 
Cena:
Cena závisí na délce trvání a službách, které si budete přát. Kontaktujte nás proto se svými požadavky.
 
Kontakt:
Tel.: +420 777 320 256
E-mail: ryfi@ryfi.cz
Skype: Rafbaits
www.facebook.com/radek.filip.9

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Radek Filip, U křížku 12, Praha 4, 140 00

JavaScript musí být povolen