Rybářský průvodce

Radek Filip hlavatka 124 cm

Zažijte den nebo více na rybách s Radkem Filipem

Každý rok mám k dispozici přibližně 20 termínů na průvodcování na českých vodách a zároveň každý rok organizuji několik průvodcovaných výprav do zahraničí. Průvodcované rybaření mám připravené pro příznivce všech rybolovných technik (přívlač, kaprařina, muškaření, feeder, plavaná, lov na dírkách atd.), začínající rybáře i pokročilé. Můžeme vás vzít na revíry jak v okolí Prahy, tak na ty nejlepší vody po celé České republice a Evropě. Na vaši vodu nebo na revír, který doporučím já. Připravím pro vás rybaření s průvodcem na jeden den či delší expedici dle vašich přání. Rád vás vezmu do svojí superlodi Nitro Z18 s 115HP Mercury motorem nadupané nejmodernější rybářskou elektronikou včetně živé sondy. Garantuji minimálně 8 hodin lovu a zatím se nám vždy povedl nějaký úlovek 🙂

Nabídka mých termínů je limitována, proto si rezervujte svoji rybářskou výpravu s co největším předstihem. Hodně rybářů využívá jako dárek a není proto problém vystavit předem dárkový certifikát.

Služby rybářského průvodce

O nic se nemusíte starat

- Zajistím jak klasické průvodcování tak v případě zájmu rybářský kurz na vámi vybranou techniku
- Na požádání zajistím veškeré rybářské vybavení.
- Pomohu s vyřízením rybářského lístku/povolenky
- Vezmu vás na ta nejlepší lovná místa
- Připravím pro vás foto dokumentaci našeho společného rybolovu.
- Komunikace i v cizích jazycích

Cena:
Cena závisí na délce trvání a službách, které si budete přát. Kontaktujte nás proto na ryfi@ryfi.cz nebo 777 320 256 se svými požadavky.

superlod nitro pruvodcovani

Nejčastější způsoby průvodcování

Lov dravců s rybářským průvodcem

Něktečé české vody jsou plné dravců a já vás rád vezmemu na zajímavá místa k lovu sumců, candátů, bolenů, štik, okounů, tloušťů, jelců jesenů, pstruhů nebo třeba parem. Záleží jenom na tom, jaké ryby si budete přát lovit a zda bude zrovna vhodná sezóna k jejich lovu. Již hodně rybářů si se mnou chytilo svého prvního dravce v životě.

rybareni pro zacatecniky

Rybaření pro začátečníky

Zajistím kurz pro děti začínající s rybařením nebo pro dospělé rybáře, kteří se rozhodli začít chytat ryby ve vyšším věku. Dobře vím, že snaha proniknout do tajů rybaření o samotě není jednoduchá a právě těch, kteří hledají rybářského instruktora ve svých začátcích, nebo těch kteří se chtějí posunout ze stereotypu je snad nejvíce. Rybářský den vám sestavím tak, aby si ho užilo jak dítě, tak vytížený manažer. Úlovek je v teplé části roku takřka garantován.

Lov kaprů s rybářským průvodcem

Kaprařina je v Česku nejpopulárnější rybolovnou technikou. Tomu odpovídá i velká nabídka revírů výborně zarybněných kapry. Na jeden ze zajímavých vás při kaprařině s průvodcem vezmu. Úlovek kapra nad 10 kg by nemusel být nereálný.

20210424_181405-01
1618581397642_plus-01

Rybaření šité na míru

Sdělte mi svoje představy a rád vám sestavím rybářskou expedici podle vašich představ. Splním i taková přání jako "chtěl bych si chytit jakoukoli rybu", případně pokud se budete chtít zaměřit na určitou techniku. 

Lov muškařením s rybářským průvodcem

Může vás vzít rybařit na jedny z posledních českých rájů k lovu lipanů, což je ryba, která u nás velmi ubývá. Lipani jsou ale na některých revírech stále ulovitelní jak na suchou tak mokrou mušku a to v zajímavých velikostech. Pokud si to budete přát, tak vás odvezeme i do říše tůní a proudů, kde se chytají divocí pstruzi obecní "potoční". Lovit s námi ale můžete i pstruhy duhové na stojatých vodách.

lov velkych okounu s pruvodcem

Chcete si vyzskoušet rybaření s průvodcem?

Neváhejte mě kontaktovat.