Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,0 €)
  • Zobrazit

O nás

20.12.2013
Provozujeme eshop s vyzkoušenými rybářskými potřebami, půjčovnu rybářských potřeb, člunů a digitální techniky. Díky našim bohatým zkušenostem v marketingu nabízíme i marketingové konzultace.

Kdo jsme


Projekt RyFi.cz začal vznikat v průběhu roku 2011. Náš tým se tehdy vydal do odlehlých končin ve španělském vnitrozemí natočit materiál pro DVD vydávané v naší produkci "Cesta za největší parmou a kaprařským rájem". Film je po precizních přípravách uveden na trh v průběhu ledna 2012 a provází ho vynikající reference. 

Provozujeme i eshop s vyzkoušenými rybářskými potřebami. Nabízíme v něm pouze Radkem Filipem testované rybářské potřeby, které chytají ryby a ne rybáře. Chceme především rybářům pomoci zorientovat se v široké nabídce rybářských potřeb na trhu. Naše nabídka vyzkoušených rybářských potřeb tak vždy bude velmi úzká, i když i ta se bude samozřejmě pomalu rozrůstat. Netvrdíme, že to jsou jediné rybářské potřeby, které fungují. V šikovných rukách vás ale rozhodně nezklamou.

Na základě poptávky rybářů a dobrodruhů jsme se navíc rozhodli naše služby rozšířit o nejkomplexnější půjčovnu rybářských potřeb v České republice. Sídlí navíc přímo v hlavním městě České republiky. Půjčovna nabízí nejenom špičkové vybavení pro pobyt u vody a v přírodě, ale i kvalitní dokumentační techniku a další digitální zařízení.

Naší zatím poslední službou jsou marketingové konzultace. Projekt RyFi.cz totiž zašťiťuje šéfredaktor rybářského časopisu Kajman Radek Filip - člověk s bohatými zkušenostmi v tuzemském i mezinárodním marketingu, ale i dlouholetý publicista v českých i zahraničních médiích - autor stovek článků, reportáží a fotografií (včetně několika titulních fotografií).

 

Kde nás najdete


Jsme firma sídlící v Praze. Zákazníci tak mohou po předchozí domluvě využívat osobního převzetí v hlavním městě republiky. Naše kontakty naleznete v patičce této stránky a sekci kontakty.

 

Vize


Poskytujeme vám zážitky a děláme to s láskou. Naším cílem je totiž dělat zákazníkům radost. Z těchto zásad nikdy neslevíme.

  

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Radek Filip, U křížku 12, Praha 4, 140 00

JavaScript musí být povolen