Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,0 €)
  • Zobrazit

Bolenové speciály

Bolenové speciály jsou woblery designované pro lov bolenů. Bolenové speciální woblery velmi dobře fungují a mohou výrazně změnit vaše výsledky při bolenové přívlači. Na vybavení pro bolenovou přívlač se na našem e-shopu specializujeme, a tak tu najdete nejširší sortiment vláčecích nástrah na boleny.

Třídit dle

Gloog Hermes wobler
 

Gloog Hermes wobler

Wobler Gloog Hermes je speciální 7 cm wobler určený k lovu bolenů na proudných řekách. Gloog Hermes zcela změnil naše výsledky při bolenové přívlači. Naše nejoblíbenější barva.
Salmo Pop wobler
 

Salmo Pop wobler

Salmo Pop 6 cm je speciální hladinový wobler. Wobler Salmo Pop krásně šplouchá a chodí. Salmo Pop je vyzkoušený zejména štikový, okounový a bolenový "zabiják".
Hunter Soul wobler
 

Hunter Soul wobler

Wobler Hunter Soul je unikátní wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Soul je tak trochu jiný bolenový speciál.
Salmo Thrill wobler
 

Salmo Thrill wobler

Wobler Salmo Thrill barvy je speciální 7 cm wobler určený k lovu bolenů. Salmo Thrill je při správném vedení naprostým šlágrem při bolenové přívlači. S univerzálnější 7 cm verzí Salmo Thrill doporučujeme začít.
 185  (7,4 €)
Hunter Spirit wobler
 

Hunter Spirit wobler

Wobler Hunter Spirit je speciální wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Spirit pomohl vyhrát mnoho bolenových závodů.
 180  (7,2 €)
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Radek Filip, U křížku 12, Praha 4, 140 00

JavaScript musí být povolen