Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,0 €)
  • Zobrazit

Bolenové speciály

Bolenové speciály jsou woblery designované pro lov bolenů. Bolenové speciální woblery velmi dobře fungují a mohou výrazně změnit vaše výsledky při bolenové přívlači. Na vybavení pro bolenovou přívlač se na našem e-shopu specializujeme, a tak tu najdete nejširší sortiment vláčecích nástrah na boleny.

Třídit dle

Gloog Hermes wobler
 

Gloog Hermes wobler

Wobler Gloog Hermes je speciální 7 cm wobler určený k lovu bolenů na proudných řekách. Gloog Hermes zcela změnil naše výsledky při bolenové přívlači. Naše nejoblíbenější barva.
Hunter Soul wobler
 

Hunter Soul wobler

Wobler Hunter Soul je unikátní wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Soul je tak trochu jiný bolenový speciál.
Salmo Pop wobler
 

Salmo Pop wobler

Salmo Pop 6 cm je speciální hladinový wobler. Wobler Salmo Pop krásně šplouchá a chodí. Salmo Pop je vyzkoušený zejména štikový, okounový a bolenový "zabiják".
Salmo Thrill wobler
 

Salmo Thrill wobler

Wobler Salmo Thrill barvy je speciální 7 cm wobler určený k lovu bolenů. Salmo Thrill je při správném vedení naprostým šlágrem při bolenové přívlači. S univerzálnější 7 cm verzí Salmo Thrill doporučujeme začít.
 185  (7,4 €)
Hunter Spirit wobler
 

Hunter Spirit wobler

Wobler Hunter Spirit je speciální wobler navržený polským mistrem světa určený k lovu bolenů na proudných řekách i stojatých vodách. Hunter Spirit pomohl vyhrát mnoho bolenových závodů.
 180  (7,2 €)
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Radek Filip, U křížku 12, Praha 4, 140 00

JavaScript musí být povolen